Home / roze / Rihanna dhe Drake, sërish bashkë

Rihanna dhe Drake, sërish bashkë

rihannadrakeRihanna dhe Drake janë rikthyer sërish bashkë. Pas një serie ndarjesh dhe lidhjesh mes çiftit, ata kanë vendosur t’i japin edhe një shans njëri-tjetrit. Këngëtarja u fotografua në koncertin e Drake&Lil Wayne në New York. Ajo, gjatë gjithë koncertit, këndonte dhe kërcente pafund.

26-vjeçarja ndodhej në seksionin VIP, së bashku me familjarët e reperit Wayne dhe mikeshën e saj të ngushtë, Melissa Forde. Por, fansat, që kishin ardhur për të ndjekur Drake, shkëputen disa foto të bukuroshes nga Barbadosi. Pas përfundimit të koncertit, çifti mbërriti i ndarë në “afterparty”-n e “Griffin nightclub”.

Edhe Rihanna ka nisur turin e saj së bashku me Eminem, të quajtur “Monster”, ku dy shfaqje i mbajtën në stadiumin e New Yorkut. Të premten pritet të mbajë edhe 2 koncerte në Detroit dhe Michigan

Leave a Reply

%d bloggers like this: