Home / roze / Dasma sekrete e Michael Phelps

Dasma sekrete e Michael Phelps

Michael Phelps dhe Nicole Johnson janë drejtuar par altarit në një ceremoni sekrete në Cabo këtë të të shtunë. Legjenda e lojërave olimpike ka postuar një foto nga ceremonia në Instagram këtë të dielë, duke shkruar: “Miq të mirë… të dua!”.

Phelps duket mjaft ndryshe me kostumin ngjyrë gri teksa ecte dorë për dore me bashkëshorten e tij teksa në sfond shfaqet djali i tyre 5 muajsh, Boomer. Vogëlushin e mbante në krahë shoqëruesja e nuses, Allison Schmidtt.

Johnson dukej mjaft rrëzëllitëse me fustanin e nuses të dizenjuar nga Julie Vino.

Leave a Reply

%d bloggers like this: