Home / Sporti / Neymar, Vermaelen dhe Ter Stegen të gatshëm për Barcën

Neymar, Vermaelen dhe Ter Stegen të gatshëm për Barcën

neymar-vermaelen-dhe-ter-stegen-t-euml-gatsh-euml-m-p-euml-r-barc-euml-n_hdTë lënduarit, Neymar, Thomas Vermaelen dhe Marc Andre Ter Stegen janë rikthyer në stërvitje të martën.

Reprezentuesi brazilian, Neymar, ka qenë gati të futej në lojë ndaj Elches, por tashmë është rikuperuar plotësisht dhe pritet të kthehet në ditët në vijim.

Edhe mbrojtësi belg, Thomas Vermaelen, ende nuk është rikuperuar plotësisht, përderisa portieri gjerman, Marc Andre Ter Stegen kishte probleme me shpinën dhe nuk arriti të luajë në neshjen e kaluar.

Tani që të tre lojtarët janë të gatshëm pasi kanë punuar ndaras në stërvitje.

Katalanasit ndeshjen e radhës e kanë në udhëtim ndaj Villarealit në El Madrigal.

Leave a Reply

%d bloggers like this: