Home / roze / Jennifer Lawrence prezanton të dashurin e ri

Jennifer Lawrence prezanton të dashurin e ri

Ka disa javë që përflitet nëpër mediat rozë për një romancë mes Jennifer Lawrence dhe Darren Aronofsky, por as aktorja dhe as regjisori nuk e kanë zyrtarizuar këtë.

Në vend të zyrtarizimit, ata kanë zgjedhur shfaqjen në publik. Aktorja 26 vjeç dhe regjisori i filmit “Mjelma e Zezë”, 47 vjeç, u panë të pandarë nëpër rrugët e Nju Jorkut mbrëmjen e së mërkurës.

Ka nevojë për më shumë zyrtarizim se kaq?!

Leave a Reply

%d bloggers like this: