Home / Kronika / Përmbytjet/ Shënohet viktima e parë, 40 vjeçarin e merr rrjedha e përroit

Përmbytjet/ Shënohet viktima e parë, 40 vjeçarin e merr rrjedha e përroit

Reshjet e shumta të shiut që kanë rënë pjesën më të madhe të zonave qendrore dhe veriore të vendin kanë shkaktuar viktimën e parë.

Një 40 vjeçar ka humbur jetën në Klas pasi është marrë nga rrjedha e lumit.

Policia e Matit bën me dije se viktima është shtetasi me inicial Gj.N. 40 vjeçari dyshohet të jetë rrëmbyer nga rrjedha e përroit në fshatin Plan i bardhë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: