Home / Parlamentare / Seanca parlamentare, tensione mes opozitës dhe ministrit Beqaj

Seanca parlamentare, tensione mes opozitës dhe ministrit Beqaj

Seanca parlamentare u ndërpre pas tensioneve të krijuara na sallë, mes deputetëve të opozitës dhe ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

Opozita ka deklaruar herë pas herë përfshirjen e ministrit në aferra korruptive, dhe në seancë ata nuk e kanë lejuar të flasë, çka e detyroi drejtuesen e seancës Valentina Leskaj të ndërpresë punimet për 5 minuta pushim.

One comment

  1. Parlamenti ti kerkoje SHBA BE te sjellin NATO ne Tirane dhe te pombardohen kopete e hajduterise te sali berishes,ilir metes,koco kokedhimes,Nanos meidanit dhe hajdutet ne gjykaten kushtetutese

Leave a Reply

%d bloggers like this: