Home / Moda / ‘Kur je në Romë do bësh si romanët’ dhe Angela Martini e di mirë

‘Kur je në Romë do bësh si romanët’ dhe Angela Martini e di mirë

Modelja seksi Angela Martini këtë herë ndodhet në zemrën e Italisë, në Romë.

“Ajo ka pozuar mjaft seksi e veshur me të zeza me një palë çizme të gjata dhe gjithashtu një bluzë të gjatë ku shkruhet “Versace”, firma e njohur italiane.

Aktualisht Angela është duke shijuar lidhjen e saj me biznesmenin Dragos Vasulescu.

Leave a Reply

%d bloggers like this: