Home / roze / Ja kush është e dashura e re e Ronaldos

Ja kush është e dashura e re e Ronaldos

Një ditë më parë Cristiano Ronaldo u fotografua në rrugët e Parisit duke shëtitur nën shoqërinë e një femre.

Ylli portugez ishte i maskuar me një paruke dhe një kapele, duke tentuar të fshihej mes turistëve në Disneyland. Por jo vetëm që nuk mundi t’u fshihej paparacëve, por mediat kanë zbuluar edhe se kush ishte femra që po e shoqëronte sulmuesin e Realit të Madridit.

Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez dhe është spanjolle dhe jo rrallë herë është parë në shkallët e Santiago Bernabeu.

Sipas “The Sun”, bukuroshja brune spanjolle është pjesë e botës së motës, kush është fotografuar në disa nga eventet e organizuara nga kompanitë të mëdha të kësaj industrie.

Leave a Reply

%d bloggers like this: