Home / Kronika / Kronika e zeze / Horror në Korçë, burri var dy fëmijët e mitur dhe veten

Horror në Korçë, burri var dy fëmijët e mitur dhe veten

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sot në Korçë.

Një burrë ka varur dy fëmijët e tij të mitur e më pas edhe veten.

Sipas policisë, Naum Toshi ka varur dy djemtë e tij përpara se të vetëvarej.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në lagjen nr.4 të qytetit të Korçës.

I ati i autorit ka gjetur një shënim në derën e banesës së tij ku shkruhej “Ngjitu lart”.

Sipas dëshmive, Naum Toshi ishte kthyer nga emigracioni dhe sapo ishte ndarë nga gruaja.

Policia po punon për zbardhjen e motiveve të këtij krimi makabër.

Leave a Reply

%d bloggers like this: