Home / Arte / Dua Lipa lë prapa Rihannan

Dua Lipa lë prapa Rihannan

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është duke udhëhequr top listën në Billboard “Dance Club Songs” me këngën “Blow Your Mind (Mwah)”, transmeton Koha.net.

Ajo ka lënë prapa këngëtaren e mirënjohur Rihanna në këtë top listë, e cila në vendin e dytë është me këngën “Love On The Brian”.

“Blow Your Mind (Mwah)” është publikuar më 12 shtator 2016, dhe që nga atëherë ka marrë mbi 22 milionë klikime në YouTube.

Top 10 në “Dance Club Songs” janë si më poshtë:

Leave a Reply

%d bloggers like this: