Home / roze / “Fifty Shades Darker”, ndalon prindërit të shohin filmin

“Fifty Shades Darker”, ndalon prindërit të shohin filmin

Dakota Johnson pritet të shfaqet në kinema me filmin e saj të fundit “Fifty Shades Darker”, por aktorja i ka ndaluar prindërit e saj të shohin këtë film pasi, sipas saj, aty ka skena seksi që nuk janë të përshtatshme për familjen e saj.

“Do jetë shumë e sikletshme për ta. Është ndryshe nëse një film ka skena seksi në të, por ky film tregon gjatë gjithë kohës marrëdhënien seksuale dhe mendoj se nuk është e përshtatshme që familja ime ta shohë”, ka thënë aktorja, e cila është vajza e aktorëve Melanie Griffith dhe Don Johnson.

Griffith më parë ka treguar se ka parë vetëm disa pjesë të filmit të parë “Fifty Shades of Grey”, pasi për të është shumë e vështirë të shohë skenat seksi të vajzës së saj me aktorin Jamie Dornan.

Leave a Reply

%d bloggers like this: