Home / roze / A ju pëlqejnë atletet e Gigi-t?

A ju pëlqejnë atletet e Gigi-t?

Ajo është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe imazhi i disa kompanive të mëdha.

Gigi Hadid, së fundmi, ka reklamuar “Reebok’s SS17 Club C”. Ajo është fotografuar teksa ekspozon këtë produkt, e veshur me një triko gri dhe atlete të bardha.

Engjëlli i “Victoria’s Secret” duket e mrekullueshme dhe kur ajo reklamon diçka suksesi është i garantuar!

Leave a Reply

%d bloggers like this: