Home / Kronika / Kronika e zeze / Krujë, nëna mbyt foshnjën e porsalindur, më pas e varros në oborrin e shtëpisë

Krujë, nëna mbyt foshnjën e porsalindur, më pas e varros në oborrin e shtëpisë

policiaNjë 29 vjeçare nga Kruja është arrestuar ditën e sotme pasi ka mbytur foshnjën e saj të porsalindur të cilin më pas e ka varrosur në oborrin e banesës së saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme ku shtetasja e identifikuar si Eriona S., 29 vjeçe nga fshati Borizanë në Krujë, ka lindur një foshnjë të seksit mashkull të cilin e ka mbytur dhe më pas e ka varrosur në kopshtin e banesës së saj, bën me dije policia e Durrësit. Ende nuk ka detaje të tjera rreth ngjarjes së rëndë apo arsyeve që mund ta kenë shtyrë të renë të kryejë një krim të tillë makabër.

Leave a Reply

%d bloggers like this: