Home / Bota / Melania, eskort? Ja si përgjigjet Donald Trump

Melania, eskort? Ja si përgjigjet Donald Trump

Kreu i Shtëpisë së Bardhë, gjatë konferencës që zhvilloi ditën e djeshme me gazetarët, foli edhe për jetën e tij private.

Ai ju përgjigj pyetjeve të gazetarëve, në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar së fundmi, ku thuhej se Zonja e Parë në rininë e saj ka punuar si eskortë seksi.

Duket se Trump e priste këtë pyetje, ndaj pa hezituar u përgjigj: “Ajo është një përfaqësuese e denjë e këtij vendi. Ndërkohë që ajo ju mbron, ju e trajtoni padrejtësisht dhe me qëllime dashakeqe. Unë Melanian e njoh prej shumë kohësh dhe di t’ju them që ky trajtim është i padrejtë.

Dua t’ju them diçka. Melania do të jetë një zonjë e parë fantastike dhe një përfaqësuese e mrekullueshme e grave. Ajo është shumë  e ndjeshme ndaj çështjeve që lidhen me gratë dhe vajzat”, përfundoi Trump.

Leave a Reply

%d bloggers like this: