Home / roze / Kylie: Nuk kam zmadhuar gjoksin

Kylie: Nuk kam zmadhuar gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e gjoksit duke thënë se ishte një ndryshim për shkak të hormoneve dhe moshës.

Por sot, 19-vjeçarja Kylie Jenner është vendosur sërish në qendër të zërave se i është drejtuar bisturisë për t’u dukur më e bollshme.

Modelja postoi në Instagram një selfie provokuese dhe komentet që pasuan jo të gjithë ishin miqësore. Mes tyre kishte nga ata që ndjekës të 19-vjeçarës që ishin të bindur se ajo i ishte nënshtruar një operacioni zmadhues.

Vetë Jenner i hodhi sërish poshtë duke i cilësuar spekulime.

“Kam shtuar pak në peshë dhe jam 19 vjeç tashmë e trupi im ndryshon”, ka deklaruar ajo.

Leave a Reply

%d bloggers like this: