Home / Politika / Pas darkës Rama-Meta, LSI mbledh Kryesinë

Pas darkës Rama-Meta, LSI mbledh Kryesinë

Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbledhë mbrëmjen e sotme kryesinë e saj në orën 19:00.

Lajmin e ka dhënë këshilltari i kreut te LSI­se, Ilir Meta. Kjo vjen nje dite pas darkes qe ai pati me kryeministrin Rama në restorantin në ambientet e kryeministrisë.

Darka mes tyre zgjati disa orë, dhe u zhvillua mbi cadren e protestes qe ka ngritur opozita e cila kerkon qeveri teknike per te garantuar zgjedhje te lira ne Qershor.

Leave a Reply

%d bloggers like this: