Home / Moda / Çfarë veshën yjet në OSCARS after party, mes tyre edhe Bleona

Çfarë veshën yjet në OSCARS after party, mes tyre edhe Bleona

Shfaqja e modës nuk mbaron me parkalimin në tapetin e kuq para fillimit të ndarjes së çmimeve, ajo vazhdon edhe pas tyre, duke u pasuar nga një parakalim i dytë, me veshje njësoj të bukura, në party-t që zhvillohen pas evenimentit më të rëndësishëm të Hollywood.

Edhe këtë vit, Bleona nuk ka munguar. Ajo është shfaqur Vanity Fair after party me një fustan Chanel Couture, nën ngjyrat klasike të Chanel, të bardhën dhe të zezën.

 

Bleona Qereti
Chanel

Amy Adams

Jessica Alba

Adriana Lima
Elisabetta Franchi

Heidi Klum

Reese Witherspoon
Mugler

Vanessa Hudgens

Ciara

Miranda Kerr

Sofia Vergara
Michael Kors

Katy Perry
Jean Paul Gaultier

Alessandra Ambrosio

Kate Bosworth
J. Mendel

Leave a Reply

%d bloggers like this: