Home / roze / Katy Perry “tradhtohet” nga fustani

Katy Perry “tradhtohet” nga fustani

Katy Perry ka përjetuar një incident me veshjen e saj teksa ka qenë e pranishme në ceremoninë e “Vanity Fair Oscar”.

Këngëtarja 32-vjeçare është parë të kalojë një natë të mrekullueshme nën shoqërinë e të dashurit të saj Orlando Bloom.

Çdo gjë dukej në rregull deri në momentin që Perry është përkulur dhe aksidentalisht ka zbuluar një pjesë të të pasmeve të saj. Perry dhe Bloom dukeshin tepër të lumtur teksa kanë pozuar së bashku për një foto.

Leave a Reply

%d bloggers like this: