Home / roze / Bella: Kam kriza ankthi!

Bella: Kam kriza ankthi!

Modelja më e famshme e momentit Bella Hadid dukej në formë të shkëlqyer në “Javën e Modës në Paris” dhe ka marrë vlerësimet maksimale për paraqitjen e saj në këtë event me një kostum të kuq, i cili edhe pse i thjeshtë nxirrte në pah sharmin e saj.

Në një intervistë për “The Telegraph”, 20-vjeçarja ka treguar se momentalisht ajo ndodhet në një gjendje depresive dhe javët e fundit është përpjekur t’ua fsheh këtë fakt të gjithëve.

Së fundmi, Bella është diagnostikuar me sëmundjen infektive e quajtur ‘Lyme’, sëmundje kjo e cila nuk e lejon modelen të qëndrojë pranë kafshëve sidomos pas kuajve të cilat ajo i adhuron.

Bukuroshja është shprehur se gjithmonë ka pasur kriza ankthi dhe nëse këtë herë kjo gjendje i është shkaktuar nga ndarja me The Weeknd, sëmundja e porsashfaqur po ja përkeqëson dyfish më shumë gjendjen fizike dhe psikologjike.

Leave a Reply

%d bloggers like this: