Home / roze / Sophie Mudd “shpërthen” Instagramin

Sophie Mudd “shpërthen” Instagramin

Mahnitësja Sophie Mudd, e vlerësuar si “Emily Ratajkowski e re” ka një armatë të tërë me fansa në Instagram, mbi 300 mijë të tillë.

Bukuroshja 18-vjeçare amerikane, e cila përdor shpesh edhe Snapchat, publikon rregullisht foto me bikini apo veshje të ngushta.

Revista e femrave “FHM” ka parashikuar se bukuroshja brune mund të jetë “Emily Ratajkowski” e ardhshme dhe realizon edhe një krahasim mes këtyre bukurosheve.

Leave a Reply

%d bloggers like this: