Home / roze / Kështu nuk e keni parë Selena Gomez

Kështu nuk e keni parë Selena Gomez

Selena Gomez shfaqet në aeroportin e Atlantas sikur të ishte e dremitur. Këngëtarja ishte rrethuar nga grupi i saj i punës kur po ecte në terminalin e aeroportit.24-vjeçarja kishte veshur një palë tuta gri, një pallto ngjyrë të kaltër dhe një palë atlete të bardha. Mediat e kanë kritikuar stilin e Selena Gomez, duke thënë se ajo ngjan si një e moshuar që po shkon në kuzhinë gjatë mesnatës për të ngrënë diçka nga frigoriferi.

Bukuroshja duket mjaft e lodhur dhe e shkujdesur. Ne nuk jemi mësuar që ta shohim këngëtaren në një gjendje kaq të rëndë.
Madje duket sikur ajo ka shtuar disa kilogramë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: