Home / roze / Irina Shayk para shtatzënisë së përfolur

Irina Shayk para shtatzënisë së përfolur

Irina Shayk po përflitet për një shtatzëni, por në Instagram ka postuar foto të hershme.

31-vjeçarja e cila tregon gjithmonë fizikun e saj, shfaqet në përmasa perfekte teksa pozon për një linjë të brendshmesh.

Në diçiturën e fotos ajo shkruan: E fiksuar me recipetat e mia të reja. Ji e bukur, ji rehat me Intimissimi”.

Fotoja mori mijëra pëlqime e komente në Instagram nga 7.7 milionë ndjekësit e saj.

Dikush i shkruan “Mbretëresha” ndërsa një tjetër “Wooooooow” me një sërë emoji me flakë.

Sipas E! News, bukuroshja ruse ka qënë në tremujorin e dytë në dhjetor, kur dhe dolën fjalët e para të shtatzënisë. Një burim tha se Irina është shumë e lumtur të fillojë një familje me Bradley Cooper.

Leave a Reply

%d bloggers like this: