Home / roze / Një izraelite në krahët e heroit të Barçës

Një izraelite në krahët e heroit të Barçës

Quhet Coral Simanovich dhe është një nga modelet më të njohura në Izrael. Prej disa muajsh ajo është zhvendosur në Spanjë pasi ka nisur një histori romantike me mesfushorin e Barcelonës, Sergi Roberto.

Lojtari katalanas është heroi i mbrëmjes historike të suksesit 6-1 ndaj PSG dhe duket se ka një arsye për shpërthimin e tij.

Simanovich është ndoshta sekreti i shpërthimit të tij në minutën e fundit të ndeshjes së zhvilluar në “Camp Nou”.

Leave a Reply

%d bloggers like this: