Home / roze / Metamorfoza e Kristen Stewart

Metamorfoza e Kristen Stewart

Angazhimet profesionale e kanë mbajtur për pak kohë larg vëmendjes së mediave rozë dhe kur u kthye, ishte e transformuar.

Kristen Stewart u shfaq bjonde dhe me flokë të shkurtra në premierën e filmit të saj të fundit, “Personal Shopper”.

Aktorja shpjegoi pse hoqi dorë nga flokët brune, edhe pse përkohësisht.

“Flokët e shkurtra janë më praktike. Nuk më duhet shumë kohë për t’i rregulluar dhe nuk më besdisin kur vendos helmetën”, tha ajo.

Me këtë të fundit, 26-vjeçarja i referohej rolit të saj në filmin që është duke u xhiruar, “Underwater” me regjisor William Eubank dhe ku luan inxhinieren mekanike që punon mbi një platformë detare naftënxjerrëse.

Leave a Reply

%d bloggers like this: