Home / roze / Elsa Hosk, një ëngjëll pa krahë

Elsa Hosk, një ëngjëll pa krahë

Elsa Hosk mahniti me sfilatën e saj me të brendshme, por së fundmi shfaqet topless për një sërë fotosh të dielën.

Duke treguar trupin e saj perfekt, ëngjëlli 28-vjeçar i Victoria’s Secret tregon trupin duke mbuluar me krahë asete e saj.

Në një foto tjetër të saj, ajo shfaqet vetëm me të mbathura duke u fotografuar nga pas dhe në diçiturën e fotos shkruan: “Mëngjese të tilla të diele”.

Elsa sfiloi këtë vit në New York Fashion Week, por nuk iu bashkua shoqeve të saj në Paris, Londër dhe Milano.

Elsa është pjesë e Victoria’s Secret që në 2011, dhe u promovua me statusin Angel në 2015, duke iu bashkuar grupit elitar të supermodeleve të famshme përfshi Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo dhe Stella Maxwell si ambasadore të markës.

Leave a Reply

%d bloggers like this: