Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 6 shtator 2014

Horoskopi për datën 6 shtator 2014

horoskopiDashi

Në dashuri do të keni një shpresë të re. Do të ndiheni krenar dhe shumë të dashur. Planetët do t’ju mbështesin më së miri. Është ora që të përjetoni qetësinë e shpresuar prej kohësh.

Demi

Sforcimet dhe sakrificat tuaja do të jenë të pamjaftueshme për të kapërcyer një situatë tej të vështirë. Sot do të jeni konkret në çdo gjë që do të bëni. Jeni realist dhe kjo gjë ju bën fitimtar.

Binjakët

Pendoheni shumë për gjërat që keni bërë në të kaluarën. Gjithsesi jepni maksimumin tuaj në marrëdhënien e re që keni krijuar. Përpiquni të rralloni pak duhanin e alkoolin!

Gaforrja

Nëse jeni të shqetësuar me partnerin tuaj duhet të dini se dhe ai ndihet në të njëjtën mënyrë. Duhet të lini mënjanë krenarinë dhe të komunikoni sa më parë me njëri-tjetrin.

Luani

Një objektiv që e keni preferuar gjithmonë do të realizohet shumë shpejt. Puna dhe vuajtjet tuaja do të shpërblehen. Raportet me miqtë do t’i keni të mira, po ashtu edhe me të afërmit.

Virgjëresha

Do të ëndërroni me sy hapur. Ndaj do të bënit mirë që të ndryshonit diçka në jetën tuaj si në dashuri ashtu edhe në aspekte të tjera të jetës. Shmangni nxitimin. Po ju kthehet në një ves.

Peshorja

Sot do të kaloni një ditë të trazuar. Ju duhet të mbani veten nën kontroll dhe të jini të qetë dhe veçanërisht shumë të kuptueshëm me të tjerët. Të mirat në jetën tuaj varen nga vetë ju.

Akrepi

Sot nuk do të ndiheni edhe aq në formë të mirë. Dashuria mund t’ju krijojë probleme të vogla. “Izolojeni” pak veten për të përjetuar pak relaks dhe energji të reja.

Shigjetari

Keni nevojë që të qetësoheni dhe të gjeni perspektiva të reja të cilat mund t’ju largojnë nga rutina e përditshme. Edhe pse do të harxhoni, më në fund do të blini diçka që e dëshironit prej kohësh.

Bricjapi

Sqarojeni sa më shpejt gjithçka që mendoni se duhet sqaruar në marrëdhënien tuaj në çift. Sot nuk është dita e duhur për të bërë blerje të mëdha. Buzëqeshni ndaj atyre që ju kanë zhgënjyer.

Ujori

Do të takoni persona të cilët do të jenë në gjendje t’ju ndihmojnë për të zgjidhur shumë probleme. Mërkuri do të jetë planet më me ndikim te ju sot duke jua bërë atë sa më pozitive.

Peshqit

Jini të kujdesshëm me këdo që do të flisni apo do t’i besoni. Bëni kujdes në gjërat që do të firmosni sot, sepse disa persona do të mundohen të mos jenë aq korrektë. Mund të humbisni shumë gjëra.

Leave a Reply

%d bloggers like this: