Home / Kuriozitete / Burri që piu një shishe Jack Daniels brenda 13 sekondave

Burri që piu një shishe Jack Daniels brenda 13 sekondave

jackkkkNjë burrë anglez ka postuar në Youtube një video ku tregon sesi për 13 sekonda ai pi një shishe të tërë Jack Daniels. Gjithsesi, Will Williams ka thënë pas bëmës së tij se është penduar për këtë veprim.

27-vjeçari nga Njukasëlli tha: “E bëra për shaka, por u pendova menjëherë. Ishte budallallëk. Ishte diçka shumë e rrezikshme që nuk do e përsëris më kurrë.”

Një shishe Jack Daniels përmban 28 teke alkool dhe nuk rekomandohet që një person të pijë më shumë se 3-4 teke në ditë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: