Home / Kronika / Manjani: Policia e cilit vend të NATO-s falënderon ministrin?!

Manjani: Policia e cilit vend të NATO-s falënderon ministrin?!

Ylli Manjani reagon sërish ndaj Ministrit në detyrë Saimir Tahiri dhe konkretisht policisë së shtetit.

Në një postim në Twitter Manjani ka komentuar gjestin e disa punonjësve të policisë, të cilët i shprehin mirënjohjen ministrit të tyre.

“Policia e cilit vend të NATO-s falënderon ministrin?! Këta janë punonjës policie apo militantë partie? Kjo është policia që nuk duam!”, shkruan Manjani në Twitter.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: