Home / roze / Miley: Më duhej të punoja me babain

Miley: Më duhej të punoja me babain

Miley Cyrus ndihet e keqardhur që fazën e adoleshencës e ka kaluar me babain e saj të famshëm për realizimin e serialit Hannah Montana.

24-vjeçarja bëri këtë deklaratë gjatë Zach Sang Show në Hollivud javën e kaluar. Ish ylli i Disney u pyet nëse e konsideronte të realizonte sërish Hannah Montana pas realizimit për katër vjet të këtij sitcom-i me të atin, Billy Ray Cyrus, 55 vjeç.

“Ndoshta jo”, ka thënë Miley për radio show.  Ajo bëri shaka duke thënë se rirealizimi do ti kërkonte asaj të kalonte më shumë kohë me të atin.

“Unë nuk i bëra bisht shkollës si shumë njerëz. Punoja me babain tim… ishte shumë e vështirë, pasi ishte çdo ditë nga ora 11 deri në 18…”, ka thënë ajo.

“Kaloja shumë kohë me babin dhe gjyshen, dhe kur mbusha 18 vjeç ju do të pyesni pse bera twerk në Juicy J. Kalova 10 vite çdo ditë me babain dhe gjyshen. Më duhej të çlirohesha”, ka shpjeguar ajo më pas.

Këngëtarja kishte  parasysh pamjet e 2013 gjatë koncertin Juicy J ku nisi të bënte twerk.

Leave a Reply

%d bloggers like this: