Home / Politika / Rama i përgjigjet Bashës: Ofertën e ke në tryezë!

Rama i përgjigjet Bashës: Ofertën e ke në tryezë!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur shkurtimisht përmes rrjeteve sociale letrës publike të Lulzim Bashës.

“Lulzim Basha, mos fol në emër të SHBA, se flasin vetë! Lëri letrat publike dhe mos u fshih pas McAllister. Fokusohu tek oferta që ke në tryezë”, shkruan Rama në Twitter.

Pas takimit me Donald Lu në selinë blu, kryetari i Partisë Demokratike dërgoi një letër publike për Kryeministrin Edi Rama ku konfirmon qëndrimin e opozitës në mbështetje të paketës së prezantuar nga Ndihmës/Zv. Sekretari i Shtetit, Hoyt Yee.

One comment

  1. Shqipetaret bejne marveshje me hajduterine she kriminelet.

Leave a Reply

%d bloggers like this: