Home / roze / Çfarë thotë Kendall për Paris?

Çfarë thotë Kendall për Paris?

Kendall dhe Kylie Jenner kanë pika të reja në linjën e tyre të veshjeve Kendall+Kylie.

Të hënën ato kanë folur për W Magazine lidhur me atë që i frymëzon dhe si të tilla kanë përmendur Paris Hilton dhe Christina Aguilera.

“Paris është një mikeshë e familjes, si motrat tona të mëdha, ne gjithmonë kemi admiruar ndjenjën e saj të modës”, thotë Kendall. Paris gjithashtu ndihmoi 10 vite më parë Kim që të bëhej e famshme. Patën një ndarje mes tyre po duket se janë mikesha të ngushta sërish.

“Në festën e ditëlindjes sime të 21-të, unë vesha një fustan të frymëzuar nga Paris, të cilin e kishte veshur në 2002, në festën e saj të ditëlindjes së 21-të. Ajo ishte aty për të festuar atë natë dhe i pëlqeu pamja ime”, rrëfen modelja e Vogue.

Leave a Reply

%d bloggers like this: