Home / Politika / Ngjela: Pse nuk flasin më Basha-Berisha për ambasadorët Lu e Vlahutin
Nga Spartak Ngjela

Ngjela: Pse nuk flasin më Basha-Berisha për ambasadorët Lu e Vlahutin

Avokati Spartak Ngjela ka parashtruar disa pyetje, ku në qendër të tyre është reforma në drejtësi.

Aleati i Ramës, në një status në faqen e tij në “Facebook”, tha se askush nuk flet më për ambasadorin Donald Lu dhe se Basha e Berisha nuk sulmojmë në ambasadoren e BE, Romana Vlahutin.

Sipas Ngjelës, gjithçka tashmë është mbyllur se askush nuk e bllokon dot më reformën në drejtësi

MESAZHI I NGJELËS

Një specifikë për të gjithë politikanet pushtetarë të diktaturave dhe shoqerive të pazhvilluara, është – paturpësia é llojit të barbarise.

Ja ku i keni, mi përpara syve : pse nuk flasin më për ambasadorin Donald Lu? Pse nuk flasin më Basha dhe Berisha për ambasadoren Vllahutin? Ku é ka Basha entuziazmin e takimit më Danald Trump.

Nga se i vjen ky dëshpërimi i Berishes dhe Bashes?

Gjithçka është mbyllur. Keta nuk é bllokojnë dot më Reformën në Drejtësi”.

One comment

  1. Ngjela.SHBA BE te sjellin NATO ne Tirane dhe te behet pastrimi ihajduterive.Te clirohet populli shqipetar nga roberia fashiste 100 vjecare.

Leave a Reply

%d bloggers like this: