Home / Kronika / Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës.

Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

Leave a Reply

%d bloggers like this: