Home / Politika / Jep dorëheqjen nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës: Jam në opozitë

Jep dorëheqjen nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës: Jam në opozitë

Nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, Brunilda Paskali ka dhënë ditën e sotme dorëheqjen nga posti që mbante.

Në një dalje për mediat, Paskali tha se tani ajo është në opozitë dhe se do të vazhdojë betejën aty duke mbështetur këshilltarët e LSI-së në Këshillin Bashkiak.

“Si nënkryetare e Bashkisë së Tiranës, jam përpjekur të bëjë më të mirën për këtë bashki. Tani jemi në opozitë. Falënderoj grupin e këshilltarëve të LSI-së”, tha ajo.

Leave a Reply

%d bloggers like this: