Home / Kronika / Shkodër, goditet me thikë gjatë natës 19-vjeçari

Shkodër, goditet me thikë gjatë natës 19-vjeçari

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në lagjen “Tepe” të qytetit të Shkodrës.

I plagosur ka mbetur një 19 vjeçar me iniciale N.Lame, i cili ka përfunduar në spitalin rajonal të Shkodrës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave. Ende nuk dihen akoma motivet e kësaj e plagosjes.

Leave a Reply

%d bloggers like this: