Home / roze / “Geisha” Miranda Kerr

“Geisha” Miranda Kerr

kerr-geisha-lajmiMiranda Kerr ka pozuar si një geishë për kopertinën e versionit japonez të ‘Vogue’ në përvjetorin e 15 të revistës.

Fotografi Mario Testino është ai që ka realizuar setin fotografik të modeles 31-vjeçare.

Me flokë të mbledhura në stilin japonez dhe me fytyrë të bardhë, modelja australiane pothuajse nuk njihet fare.

Leave a Reply

%d bloggers like this: