Home / Moda / Stil dhe elegancë në ’Milano Fashion Week’

Stil dhe elegancë në ’Milano Fashion Week’

stil-dhe-eleganc-euml-n-euml-rsquo-milano-fashion-week-rsquo_hdPas ndalesës në New York dhe Londër, muaji i modës ka ndalur në Milano. Ja si janë kombinuar modelet nëpër rrugët e kryeqytetit të modës.

Ato janë paraqitur në ’Milano Fashion Week’dhe deri më tani janë vlerësuar pozitivisht nga kritika, duke u cilësuar edhe si veshjet më të përshtatshme për vente madhështore.

Më poshtë do të gjeni krijime të Miuccia Prada, Gemma Ward, Emporio Armani, Versace etj. Klikoni për t’i parë të gjitha dhe për t’u njohur me tendencat më të fundit të modës.

Leave a Reply

%d bloggers like this: