Home / roze / Shqiptarja Rita Ora, mahnitëse në Bambi Awards në Berlin

Shqiptarja Rita Ora, mahnitëse në Bambi Awards në Berlin

Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, pas ceremonisë së çmimeve MTV EMA, dje ka mahnitur edhe një ceremoni tjetër, në Berlin.

Në ceremoninë e shpërblimeve Bambi në Berlin, shqiptarja Rita Ora, sapo mbërriti në tapetin e kuq të Bambi Awards, ngriti magjinë e kësaj ceremonie me fustanin e saj të mrekullueshëm dhe një pamje komplet përrallore.
Në këtë ceremoni të çmimeve në Berlin, Rita Ora ka marrë pjesë edhe në vitin 2015, ku fitoi edhe një çmim.

Leave a Reply

%d bloggers like this: