Home / roze / Dua e dashuruar kokë e këmbë, rrëfen disa momente me të dashurin

Dua e dashuruar kokë e këmbë, rrëfen disa momente me të dashurin

Këngëtarja e njohur Dua Lipa çdo ditë e më shumë po tregon se është dashuruar kokë e këmbë.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve të shumta që ajo publikon në rrjetet sociale së bashku me të dashurin e saj Paul Klein.

Dua së fundmi për të gjithë fansat e saj ka treguar disa momente të bukura që ka kaluar me Paul.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar fotografi ku shihet së bashku me të dashurin e ku thotë se nata e mbrëmshme për ta, thjesht ishte perfekte.

“Sonte gjithçka ishte perfektë. Unë dhe Paul ishim në restorantin më të mirë (omakase). Bifteku (wagyu) ishte aq i mirë, Paul filloi të thoshte disa gjëra të çmendura dhe ne hëngrëm derisa nuk mundëm të marrim frymë dhe pastaj përfunduam natën në një bar japonez të duke pirë uiski e që kishte shijen si një tortë me limon”, ishte shprehur Dua.

Kjo gjë iu ka pëlqyer fansave të saj ku ka marrë mbi 1 milionë pëlqime.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: