Home / Politika / Balla-Bashës: Kush janë lidhjet e tua me Alptekin?

Balla-Bashës: Kush janë lidhjet e tua me Alptekin?

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i eshte drejtuar  kryetarit të PD-së, Lulzim Basha, duke i kujtuar skandalin e financimit të 1 milion dollarëve dhe duke e pyetur për lidhjet e tij me Kamil Alptekin.

Në statusin e tij social Facebook, Balla shprehet: “Hapen edhe më shumë “petët e byrekut”, ku e ka mbytur Partinë Demokratike “qeraxhiu” i SHQUP-it. Pyetja e radhës për Lulzim Bashën: Kush është lidhja jote me Kamil Ekim Alptekin?”

“Kujtojmë edhe një herë se Lulzim Basha dhe askush tjetër e di të vertetën e përdorimit të vulës së kryetarit të PD për këtë makinacion financiar me 1 milion dollarë, që do të kishte tronditur çdo parti politike në çdo vend demokratik”, shkruan Balla.

One comment

  1. Balla.Te digjen te gjalle familjet e nipit te hajdutit Ahmet Zogu,familja e lavires Nexhmije Hoxha,familjet e hajduteve Fatos Nano dhe Ilir Meta,kopeja e hajduteve te Sali berishes,Lulezim bashes,Bujar nishani,Nokes,palokes Kastriot islamit,rexhep mejdanit Adriatik Llalla,xhezair Zaganjori deputetet e PD,LSI,PS qe po sabotojne reformen ne drejtesi.Te clirohen shqipetaret nga hajduterite dhe kriminelet.

Leave a Reply

%d bloggers like this: