Home / Kuriozitete / Gazetarja jep dorëheqjen ‘live’: Fuck it… do luftoj për legalizimin e hashashit (Video)

Gazetarja jep dorëheqjen ‘live’: Fuck it… do luftoj për legalizimin e hashashit (Video)

gazetarjaNjë gazetare nga televizioni Ktva në Alaskë dha dorëheqjen live teksa ishte në transmetim direkt,  lëshuar edhe një sharje në fund dhe duke deklaruar se do të luftonte për legalizimin e marijuanës në vendin e vet.

Charlo Greene po raportonte për klubin e kanabisit të Alaskës, kur deklaroi se ishte ajo themeluesja e këtij klubi dhe se do të luftonte me të gjitha energjitë në betejën për ta legalizuar.

Sa për punën, ‘fuck it’, është shprehja e përdorur nga gazetarja live, përpara se të largohej nga studioja dhe t’i linte te gjithe me goje hapur.

Më 4 nëntor populli i Alaskës do të votojë per legalizimin ose jo te perdorimit te sasive te vogla te marijuanes per perdorim vetjak siç ka ndodhur ne disa shtete te tjera.

Leave a Reply

%d bloggers like this: