Home / Kuriozitete / Paguan 12 mijë paund për të pasur një gjoks të tretë

Paguan 12 mijë paund për të pasur një gjoks të tretë

gjoksNjë vajzë në Britaninë e Madhe ka shpenzuar 12 mijë paund për të kryer një operacion plastik që do t’i shtonte një gjoks të tretë në trupin e saj. Lajmi zuri titujt e sajteve online 2 ditë më parë dhe shumë vetë u shprehën se bëhej fjalë për një mashtrim. Por në një intervistë për revistën ‘Sun’ diten e sotme, Alisha Hessler  ka pohuar se nuk bëhet fjalë për një mashtrim dhe se nuk i intereson nëse njerëzit nuk e besojnë.

Sipas vajzës, nuk e pati të lehtë të gjente një mjek që të merrte përsipër një operacion të tillë. Gjoksi i tretë është bërë me silikon dhe lëkurë të marrë nga barku i saj.

Leave a Reply

%d bloggers like this: