Home / Politika / Bushati e Kotzias bëhen sërish bashkë, takim informal në Sofje

Bushati e Kotzias bëhen sërish bashkë, takim informal në Sofje

Ditmir Bushati dhe Nikos Kotzias ndodhen në samitin e ministrave të Jashtëm të BE-së. Vetë ministri i jashtëm grek ka postuar në Twitter foto nga takimi ku shkruan: Dita e dytë/Takimi i ministrit të Jashtëm N. Kotzia me homologun shqiptar D. Bushati në kuadrin e ditës së dytë të takimit informal të ministravëe të Jashtëm të BE në Sofje”

Leave a Reply

%d bloggers like this: