Home / roze / Pasi “çmendi” Prishtinën, Rita Ora performon këngën e “Fifty Shades Freed”

Pasi “çmendi” Prishtinën, Rita Ora performon këngën e “Fifty Shades Freed”

Pas koncertit të jashtëzakonshëm në Prishtinë, Rita Ora ka dhuruar një tjetër performancë të zjarrtë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “BRIT Awards”.
Këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar mbrëmjen e së mërkurës krahë Liam Payne, këngën e “Fifty Shades Freed”, “For You”, në skenën e “O2 Arena” në Londër.

E veshur me një “body” ngjyrë të bardhë, bukuroshja 27 vjeçare dukej tepër seksi gjatë performimit të duetit, të cilin Liam e finalizoi me një përqafim dhe një puthje në faqe.

Leave a Reply

%d bloggers like this: