Home / Ekonomia / Rama e nis ditën me projektin e Teatrit të ri Kombëtar, ja mesazhi që jep

Rama e nis ditën me projektin e Teatrit të ri Kombëtar, ja mesazhi që jep

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur si urim mengjesi per sot pamjet nga projekti per Teatrin e ri Kombetar prezantuar nje dite me pare.

Ai shkruan sot se teatri i ri do te jete një nga teatrot më të bukur bashkëkohorë të ndërtuar rishtas në Europë.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje nga projekti i Teatrit të ri Kombëtar, që do të transformojë gërmadhat ekzistuese në një nga teatrot më të bukur bashkëkohorë të ndërtuar rishtas në Europë, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”- shkruan Rama.

Leave a Reply

%d bloggers like this: