Home / Kronika / Në pikën e basteve “kërcet” pistoleta! Policia neutralizon autorin e dyshuar

Në pikën e basteve “kërcet” pistoleta! Policia neutralizon autorin e dyshuar

Autori ka mbërritur me një motoçikletë në pikën e basteve dhe pasi e ka lënë mjetin në rrugë, ka hyrë në ambientet e lokalit dhe ka nisur të qëllojë me armë.

Policia ka ndërhyrë duke arrestuar personin në fjalë, ndërkohë që po hetohet për të zbardhur shkaqet që qëndrojnë pas kësaj ngjarjeje.

Fatmirësisht nga plumbat e qëlluar nuk raportohen persona të lënduar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: