Home / roze / Ish të dashurat e Prince Harry në foto

Ish të dashurat e Prince Harry në foto

Prince Harry njihet në Britaninë e Madhe si qejfli, duke marrë parasysh historitë që ka pasur me këngëtaren Ellie Goulding dhe modelen Cara Delevingne ndër të tjera.
Përveç vajzave të rangut të tij, ish-ushtari Harry duket se i pëlqenin edhe vajzat e “reality shoë”. Caroline Flack, Lauren Pope, Florence Brudenell-Bruce dhe Cassie Sumner janë të gjitha në “listën” e Princit, i cili do të martohet me Meghan Markle së shpejti.

Ndërkohë që ai do të nisë jetën martesore, le t’i hedhim një sy ish të dashurave të tij…

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: