Home / Kosova / Cana: Jam rritur me tregimet për Fadil Vokrrin

Cana: Jam rritur me tregimet për Fadil Vokrrin

Kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe Marseille, Lorik Cana ka ardhur me reagimin e tij në rrjetet sociale

Ai ka shkruar se është rritur me tregime për Fadil Vokrrin, që ja ka treguar babai i tij.

Ja çka ka shkruar Cana në Facebook:

Jam rritur duke me treguar babi se si keni qenë zëri e nji kombi, me tregojke që Fadili ishte i pakapshëm për të tjerët, legjendë, dhe golëshenuës fanatastik!!! Humbje e madhe për të gjithë ne ???? Ngushëllime familjes Vokrri, miqve, bashkëpunëtorëve, lojtarëve te gjeneratës së artë , Federatës Futbollit Kosovës … Lamtumirë LEGJENDË!

Jam rritur duke me treguar babi Se si keni qenë zëri e nji kombi, me tregojke qe Fadili ishte i pakapshëm për të tjerët ,legjendë, dhe golëshenuës fanatstik!!! Humbje e madhe për të gjithë ne 😢 Ngushllime familjës Vokrri, miqëve, bashkpuntorëve, lojtarëve te gjeneratës së artë , Federatës Futbollit Kosovës … Lamtumirë LEGJENDË 🇦🇱🇽🇰

1.1K
61
10

Leave a Reply

%d bloggers like this: