Home / Kosova / Reagon Shaqiri: Gjithmonë do të mbaj në zemër

Reagon Shaqiri: Gjithmonë do të mbaj në zemër

Xherdan Shaqiri është futbollisti i radhës që ka reaguar për vdekjen e legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri

Shaqiri ka reaguar në rrjetin social Twitter, duke thënë se ai do ta mban gjithmonë në zemër kryetarin e FFK dhe ish futbollistin e Prishtinës, Fadil Vokrri.

“Ngushëllime Familjes Vokrri. Gjithmonë të mbaj në zemër i madhi Fadil Vokrri. Pusho i qet Legjendë. Xherdani dhe Familja”, ka shkruar Shaqiri.

Vokrri ndërroi jetë sot pa pritur në mëngjes pas një sulmi në zemër.

Varrimi i tij bëhet nesër nga ora 17:00

Leave a Reply

%d bloggers like this: