Home / Sporti / Kolumbia “skuqet”, Japonia triumfon 2-1

Kolumbia “skuqet”, Japonia triumfon 2-1

Ekipi aziatik ndodhet për momentin në krye të grupit me 3 pikë, në pritje të takimit tjetër të grupit H, mes Polonisë dhe Senegalit, që do të luhet në orën 17:00. Me këtë takim mbyllet edhe turi i ndeshjeve të para në grupe.

Leave a Reply

%d bloggers like this: